Autorizovaný prodejce renomovaných značek Logo Cejn Logo Deprag Logo Gison

Platba a doprava

Způsoby dopravy

Při objednávce nad 10 000,- doprava zdarma.

Způsoby dopravy Cena bez DPH Cena s DPH
Osobní odběr
0,- 0,-
Dovezeme Vám sami (po tel. dohodě) 0,- 0,-
Obchodní balík - ČR 114,- 135,-
Obchodní balík - Slovensko 250,- 298,-

Osobní odběr
Objednané zboží si můžete vyzvednout v provozovně: FK nářadí s.r.o. , Brtev 95, 507 81 Lázně Bělohrad

Dovezeme Vám sami
Zboží je možné doručit prostřednictvím našeho obchodního zástupce. V tomto případě neplatíte dopravné a poskytneme Vám odbornou konzultaci přímo ve Vaší firmě. Máte-li zájem o tento způsob dopravy, kontaktujte nás. 

Obchodní balík - ČR
Zboží je zákazníkovi doručeno prostřednictvím služeb České Pošty. Česká pošta dodá Obchodní balík následující pracovní den po dni podání. V případě nezastižení adresáta je zásilka k vyzvednutí na nejbližší místně příslušné poště a adresát je o uložení zásilky poštou písemně vyrozuměn. Zboží bude doručeno na fakturační, případně doručovací adresu, které zákazník uvedl v objednávce. O odeslání zboží je zákazník informován formou e-mailu. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby. Nebude-li oznámená zásilka doručena a ani neobdržíte vyrozumění o uložení zásilky, kontaktujte nás.
PŘEVZETÍ ZBOŽÍ:
Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout, či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s dodavatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahů při řešení případného problému. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat firmu FK nářadí.

Obchodní balík - Slovensko
Zboží na Slovensko zasíláme prostřednictvím služeb České Pošty. Dodací lhůta při dopravě obchodním balíkem na Slovensko se prodlužuje o 5 dní. 

Logo FK nářadí - Prodej a servis pneumatického nářadí a příslušenství